News eSourcing

28.03.2018

Współpraca z Polsko-Rumuńską Bilateralną Izbą Przemysłowo-Handlową​

Mamy zaszczyt wziąć udział w kwartalnym spotkaniu Polsko-Rumuńskiej Bilateralnej Izby Przemysłowo-Handlowej. Izba bardzo aktywnie reprezentuje polski i rumuński biznes w wielu obszarach.

14.11.2017

Zapraszamy na IT@Bank 2017

Zapraszamy do indywidualnych rozmów przy stoisku firmowym podczas największej dorocznej konferencji IT sektora bankowego IT@Bank 2017.

18.10.2017

eLoyalty - multipartnerski system lojalnościowy na terminale POS

eLoyalty to multipartnerski system lojalnościowy na terminale POS z możliwością pełnej personalizacji. Program układany jest indywidualnie dla każdego z partnerów. System zarządzany jest on-line.

11.09.2017

eUmowa - kompleksowe narzędzie do zawierania umów B2B/B2C

Aplikacja stanowi podstawowe narzędzie pracy handlowców w procesie nawiązywania relacji z klientem. Kluczowymi założeniami produktu są zwiększenie sprzedaży i zredukowanie kosztów operacyjnych firmy.

01.09.2017

PSD2 katalizatorem zmian europejskich rynków finansowych

Emocje, które rozgorzały po opublikowaniu tekstu dyrektywy PSD2 nie pozostawiają wątpliwości, że jest to gorący temat dla ówczesnego świata finansowego.

20.07.2017

eSourcing certyfikowanym dostawcą Platformy Marketplanet One Place

Starając się ułatwić komunikację biznesową z naszymi Partnerami i nowymi potencjalnymi Partnerami dołączyliśmy do grona certyfikowanych dostawców platformy zakupowej Marketplanet OnePlace.

Search.